Kurumsal

Vizyonumuz

Barbaros Tercüme, tercüme sektöründe marka olma hedefi olan, ulusal ve uluslararası bireysel, kurumsal tercüme hizmetleri sağlayan bir Türk firmasıdır. Sunduğu kaliteli hizmet ve tamamen uluslararası normlara uygun iş akışı ve hizmet çeşitliliğiyle beraber çalıştığı kurumların vazgeçemediği bir iş ortağıdır. Ülkemizin uluslararası arenada artmakta olan adımlarını sistemli ve doğru bir biçimde yansıtabilmek amacıyla eğitimli, çağdaş bir kadro ve güncel donanım, teknolojik birikim ve gelişmiş teknik temele dayalı sağlam altyapıya sahip bir firmayız.

Misyonumuz

İş dünyasında zamanın bir adım önünde yer almanın avantajlarının bilincindeyiz; bu nedenle misyonumuzu en az sürede kusursuz hizmet vermek olarak belirledik. Firmamız bünyesindeki tüm çalışanlar genel kalite hedeflerimiz doğrultusunda müşteri memnuniyetini esas almışlardır.

İlkelerimiz

Profesyonel bir ruh ve amatör bir heyecanla kurulan firmamızın en önemli ilkesi ‘kalite’dir. En yüksek düzeyde kaliteyi yakalayabilmek ise titiz, özenli, bilinçli bir çalışmadan; doğru, hızlı, güvenilir bir hizmetten geçer.

Firmamız üzerinde çalıştığı tüm belge ve dokümanlarla ilgili kesin bir gizliliği esas alır. Ticari, özel, kurumsal bilgiler, ticari ilişkiler ve biçimleri vs. tam bir gizlilik içerisinde ele alınır. Müşterimizin haberi ve izni dâhilinde olmadan çalıştığımız kişi ve kurumlar referans sayfamızda dahi yer alamaz.

Firmamız, tercüme süresini en aza indirmek, maliyeti düşürmek ve hiçbir yanılgı veya hataya meydan vermemek amacıyla kendine özgü ve benzersiz bir çalışma sistemi geliştirmiştir.